ZO Unie BS MP Plzeň zorganizovala bojový seminář s Robocopem a Terminátorem

Předseda základní organizace „ZO Unie BS MP Plzeň“ oslovil dvě legendy mezi bojovníky v kleci a ti předávali své bojové zkušenosti strážníkům Městské policie Plzeň. Známými bojovníky nebyl to nikdy jiný, než Karlos „Terminátor“ Vémola a náš kolega z řad Policie České republiky a zároveň člen Unie bezpečnostních složek Tomáš „Robocop“ Peleška.

Předseda ZO Unie BS Plzeň strážník Bc. Artur Tereščenko rezervoval prostory fitness centra na Lochotíně pro 30 strážníků a ti měli unikátní příležitost učit se účinné hmaty a chvaty proti pachatelům protiprávního jednání.

Máme radost, že zájem strážníků byl skutečně velký. Karlos Vémola je zkušeným a známým bojovníkem a Tomáš Peleška je jednak policistou, tak i instruktorem. Oba tedy měli strážníkům, co předat.

Jak řekl Tomáš Peleška, seminář byl zdarma. Důvodem je předání zkušeností tak, aby byli schopní se na ulici ubránit a efektivně eliminovat pachatele. Karlos Vémola poukázal na skutečnost, že policisté a strážníci mají občas na ulici se zákroky problémy, a proto se hmaty a chvaty od obou borců mohou hodit.

Děkujeme všem třem – Arturovi za zorganizování a Tomášovi s Karlosem za ochotu, vstřícnost a zájem učit ty, kteří to skutečně potřebují.

Zdeněk Drexler

předseda Unie bezpečnostních složek

Napsat komentář