Info pro zájemce

Informace pro zájemce o vstup do Unie bezpečnostních složek

Jak vstoupit do Unie bezpečnostních složek?
  • na webu http://www.uniebs.cz je v záhlaví červené políčko „Přihláška“
  • na uvedené tlačítko kliknete a následně se zobrazí formulář, který vyplníte
  • po odeslání Vás budu kontaktovat s tím, že Vám přijde předvyplněná přihláška
  • předvyplněnou přihlášku zkontrolujete, vytisknete a podepíšete.
  • podepsanou přihlášku zašlete na adresu: Unie bezpečnostních složek, ul. Nádražní 274/16, 15000 Praha 5 Smíchov
  • po přidělení ID čísla Vás budu opětovně kontaktovat s tím, do jaké základní organizace patříte a na koho se dále obracet
  • po zaplacení členského příspěvku Vám bude vystaven členský průkaz a vy jste plnohodnotným členem Unie BS
Proč vstoupit do Unie bezpečnostních složek?
1. Členský příspěvek 700,- Kč za kalendářní rok – přepočteno na procenta z platu – hradíte 0,2% z měsíčního platu
Za uvedených 700,-Kč/rok získáte členství v organizaci, která se vám v případě potřeby pokusí pomoci všemi dostupnými prostředky.
Členové výkonného výboru Unie bezpečnostních složek se osobně účastní vybraných jednání, navštěvují základní organizace a pokud někde něco skřípe, osobně zajedou na místo věc řešit. Stejně tak jsme schopni vyslat i specialistu na BOZP. Kromě tohoto základního kamene poskytujeme i následující benefity.
2. Právní pomoc
Právníkem Unie BS je od 01. ledna 2017 Mgr. Václav Strouhal, který se podílel na vítězném rozsudku týkající se zneužívání „150“ přesčasových hodin.
Problematika bezpečnostních sborů je mu tedy velmi blízká a velmi dobře se v ní orientuje. Za svou činnost pro Unii BS má zaplacen jednorázový paušál, který se nijak nenavyšuje a rozhodně nedosahuje výše nějakých milionů. V případě, že by bylo potřeba zastupování pro člena Unie BS v jiné oblasti, než jsou věci ohledně služebního poměru, lze dojednat výhodnější cenu.
3. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
Tzv. „Pojistka na blbost“. Smluvně sjednáno u Hasičské vzájemné pojišťovny, a. s. Roční platba 780,- Kč při spoluúčasti 800,- Kč. Podmínky na internetu i na intranetu.
4. Multisport karta
Karta umožňující volný vstup na více, než 2000 sportovišť ve více, než 360 městech. Za cenu 750,- Kč měsíčně získáte univerzální kartu, na kterou můžete čerpat denně jeden vstup na vámi vybrané sportoviště.
5. Životní pojištění Generali
Pojistka, která svými podmínkami velmi pravděpodobně nemá obdoby.
6. Vodafone
Levnější volání, mezi členy VPN samozřejmě zdarma. A dále vedeme další jednání, abychom v reakci na vaše požadavky mohli nabídnout ještě výhodnější tarify
7. O2 Family
Levnější volání, mezi členy VPN samozřejmě zdarma. A dále vedeme další jednání, abychom v reakci na vaše požadavky mohli nabídnout ještě výhodnější tarify
8. České dráhy
In-karta ČD, kdy si na průkaz Unie BS můžete sjednat výhodnější jízdné.
9. Další benefity
Smlouvy o spolupráci za výhodnějších podmínek u společností Bardahl (sleva na motorové oleje), Zante Tour (sleva na dovolenou), Nutrend (sleva na doplňky výživy), Army Tactical (sleva v eshopu), Gymuno (centrum specializované péče), Jiří Stuna – psychoterapie
 
 

Bližší informace na emailech

uniebs@uniebs.cz

ubs@seznam.cz

drexler@uniebs.cz

nebo u předsedů základních organizací