Westernové městečko Šiklův mlýn pro Unii bezpečnostních složek

V rámci Shromáždění předsedů Unie bezpečnostních složek, které proběhlo ve dnech 03. – 04. května 2018 vystoupila jako jeden z hostů obchodní ředitelka Westernového areálu Šiklův mlýn paní Jaroslava Machová, která nabídla členům Unie bezpečnostních složek benefit v podobě zvýhodněného pobytu v uvedeném westernovém areálu.

Součástí Šiklandu, který se nachází takřka uprostřed České republiky v obci Zvole nad Perštýnem, je jednak westernové město Šiklův mlýn, ale také strašidelný hrad Draxmor a Motosport a military areál. 

Členové Unie bezpečnostních složek mají jedinečnou šanci získat dárkové vstupenky se zvýhodněním 1.500,- Kč a dále pak dalších 10% slevu na ubytování. V případě zájmu kontaktujte své předsedy základních organizací, kteří budou informovat předsedu Zdeňka Drexlera kvůli zajištění dostatečného počtu dárkových vstupenek.

Pokud jste členy Unie bezpečnostních složek a máte zájem o vyřízení individuálních služeb, kontaktujte obchodní ředitelku paní Jaroslavu Machovou, která s vámi vaše individuální požadavky vyřeší. Neřešte s ní prosím výše uvedené dárkové vstupenky, které půjdou cestou Unie bezpečnostních složek.

Kontakty na obchodní ředitelku Šiklandu:

Bc. Jaroslava Machová, email: salesmanager@sikland.cz, tel.: 727 933 485

Napsat komentář