Policistka přišla při požáru domu o veškerý majetek – pomozte její rodině vrátit se do běžného života

V uplynulých dnech postihla velmi nepříjemná životní událost naší kolegyni por. Mgr. Miladu B., která je služebně zařazená jako operativec na 1. oddělení obecné kriminality, linie mravnost, mládež na územním odboru. V nočních hodinách došlo zřejmě k technické poruše na elektrozařízení a následoval rozsáhlý požár, který zničil prakticky celý rodinný dům, který Milada obývala spolu se svým manželem a nezletilým synem předškolního věku. Prakticky jen zázrakem nedošlo ke ztrátám na životě. Pouze manžel Milady byl ošetřen, když se nadýchal splodin.

Rodina naší kolegyně a kamarádky se nyní nachází ve složité situaci. Co nezničily plameny, znehodnotil kouř. Veškeré vybavení, oblečení, hračky pro syna, okna, omítky… všechno musí jít pryč. Pojišťovna nebude zcela jistě plnit do poslední koruny všechno, o co přišli.

Proto se na vás všechny, kolegy, kamarády a spřízněné duše obracíme s žádostí, stejně jako mnohokrát v minulosti, o projev solidarity a kolegiality pro naší kolegyni.

Informace pro případnou finanční pomoc:

Číslo účtu: 29 00 33 99 73 / 20 10

Zpráva pro příjemce: Milada

Pro váš projev kolegiality a solidarity s policistkou Miladou B. a její rodinou bude výše uvedený účet Unie bezpečnostních složek zpřístupněn do 15. dubna 2017, kdy následně bude finanční částka předána. Z předání bude opět pořízena krátká dokumentace.

Jedná se, stejně jako v minulosti, o projev solidarity a kolegiality, nikoli o veřejnou sbírku podle zákona č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách, a to zejména z důvodu nutnosti co možná nerychlejší pomoci. Veškeré vaše finanční projevy solidarity budou do posledního halíře předány Miladě.

Napsat komentář